87
Mutlu Müşteri
320
Fotoğraf Oturumu
3
Yılların Deneyimi
01
Hakkımızda
Hakkımızda

01 Biz Kimiz

Sanatsal üretim için 4ProdAction stüdyosu, fotoğraf, video ve görsel içerik alanındaki birçok yetkinlik ve deneyimin bir araya gelmesiyle İstanbul, Türkiye'de kuruldu.
Hem ürün fotoğrafçılığı hem de giyim, pazarlama video prodüksiyonu ve daha pek çok konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en son fotoğraf makine ve ekipmanlarını kullanarak karşılamaya çalıştık ve her zevke ve ihtiyaca uygun geniş model modelleri sunduk.
Başarı ve müşteri memnuniyetiyle dolu üçüncü yılımızı tamamladık ve hala çalışabileceğimiz her şekilde sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.
read more
02
Mesajımız
Mesajımız

02 Mesajımız

Tutkumuza ve işimizin yüksek sanatsal anlayışa bağlı olduğuna olan inancımıza güvenerek kariyer yolumuza başladık.
read more
  • 01
    Hakkımızda
  • 02
    Mesajımız
müşteriler ne diyor

Görüşler

İyi bir iletişim ve ilginin olduğu 4 prodüksiyon ile olan ilişkilerimin başlangıcında, stüdyoya gidip profesyonel ekipmanlarla donatılmış stüdyoyu görene kadar ve çalışma ekibi, fotoğrafçılık için model sağlamaktan başlayarak görevini büyük ölçüde yerine getiriyordu görüntüleri hazırlamak ve almak rahat bir işti ve gerekli vadiydi ve inşallah sürekli etkileşim içinde olun.
Allawi
Genel Müdür
Fotoğrafçılıkla her zaman bir sorun yaşadım ama 4production Studio'nun yetenekleriyle beklediğim resimlerin kalitesini elde edebildim ve sosyal medyada ve arkadaşlarımda paylaşabildim.
Said Hisham
Süreç Yöneticisi
4Production, işteki doğruluk, performansta kalite ve üstün müşteri etkileşimi ile olan ilişkilerimden öğrendim.
Ayman Khaled
Satış ve Servis Müdürü
Konforlu bir çalışma ortamı sağlamak için 4Production içinde müşteri ile stüdyo personeli arasında ilgilenme ve çalışma açısından nezaket açısından rahat bir çalışma ortamı buldum.
Denise
Ticari Operasyonlar Direktörü
Mekan ve personel açısından en güzel dürüstlük olan bu harika mekanı değerlendirmeme gelince, o ürünleri en iyi şekilde görürdü ve aslında görüntü en güzel şeylerden biridir.
Mousa Mohammed
Strateji Direktörü
son Haberler

Blogumuz

×